ציצית צמר גופיה מחיר

By | February 18, 2022

ציצית צמר גופיה מחיר. הציציות בכשרות גבוהה וגימור גבוהה, עם פטנטים לנוחות ואוורור. טלית קטן גופיית ציצית ממותג מלכות ירושלים.

ציצית גופיה צמר - ציצית גופיה מצמר 100% - יודאיקה פור יו - Judaica World
ציצית גופיה צמר – ציצית גופיה מצמר 100% – יודאיקה פור יו – Judaica World from www.judaica4u.co.il

כאן תוכלו לרכוש מגוון רחב של טליתות קטנות בכשרויות מהודות שונות, ולגילאים השונים. רק בזאפ תמצא מאות ביקורות על תשמישי קדושה מערכת סינון מתקדמת לפי פריטים , מועדים ועוד, השוואת מחירים ביותר מאלף חנויות מתנות ושונות ותקבל החלטה חכמה! מחיר ‏53 ₪ מבט מהיר גופיה ציצית.

גופיה ציצית לבוגרים, עשוי בד 100% כותנה איכותית, פתילי צמר עבודת יד קשור בקשירת חבד עי אברכים יראי שמים.

מבט מהיר גופית ציצית עבודת יד. חנות תשמישי קדושה עם מגוון רחב ביותר, מוצרים מקוריים מכל הסוגים, משלוח מהיר ומחירים מעולים! את הציציות שלנו תוכלו לכבס וליהנות מהם שוב ושוב.

הציציות בכשרות גבוהה וגימור גבוהה, עם פטנטים לנוחות ואוורור.

כנסו לראות מחיר טלית השווה לכל אחד וכן מגוון צבעים של טליתות צמר ואקרילן בהזמנה און ליין והכל בדגש על מחירים. עשוי בד נושם, נעים ואיכותי ביותר.נח ללבישה ומתאים לילדים ומבוגרים. דגמי ציצית גופיה לילדים סוג א' א' בכל המידות ובמחירים נמוכים במיוחד.

ציצית בד, ציצית צמר, גופיה ציצית, ציצית מנדפת (Dry Fit) ועוד.

האתר המוביל ליודאיקה ותשמישי קדושה כנסו עכשיו! ציצית צמר איכותית בצבע לבן עם פסים שחורים.מוצר זה לא ניתן לרכוש עם פתילים עבודת מכונה אלא עבודת יד בלבד.בחרו את המידה ואת סוג. בחירת אפשרות 2 4 6 8 10 12 14 16 s m l xl xxl.

גופיה מידה 4 ₪ 40.00 ₪ 25.00.

בעמוד זה ניתן לבחור בחירה מהירה בין שני היצרנים (משכן התכלת / טליתניה) ובין כל המידות ציצית קטן מכל הסוגים השונים : טלית קטן גופיית ציצית ממותג מלכות ירושלים.

כמות של גופיית ציצית מלכות ירושלים.

גופיה ציצית (9) ציצית צמר טליתניה (6) טלית קטן בד (2) טלית קטן רשת (1) זקוקים לטלית קטן? רק בזאפ תמצא מאות ביקורות על תשמישי קדושה מערכת סינון מתקדמת לפי פריטים , מועדים ועוד, השוואת מחירים ביותר מאלף חנויות מתנות ושונות ותקבל החלטה חכמה! כאן תוכלו לרכוש מגוון רחב של טליתות קטנות בכשרויות מהודות שונות, ולגילאים השונים.